RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 641

24 листопада 2023 року

в Університеті імені Павла Йозефа Шафарика (Кошице, Словаччина) відбулася конференція "Майбутнє державного управління: Оцінка найкращих практик".

 в Університеті імені Павла Йозефа Шафарика (Кошице, Словаччина) відбулася конференція "Майбутнє державного управління: Оцінка найкращих практик".

Конференція є частиною проєкту GGC01009 "Майбутнє державного управління". Її мета - збагачення поточного стану знань у галузі публічного управління, створення платформи для мережевої взаємодії, обміну знаннями та підвищення обізнаності за представленими на конференції темами.

15-16 листопада 2023 року в Університеті імені Павла Йозефа Шафарика (Кошице, Словаччина) відбулася конференція "Майбутнє державного управління: Оцінка найкращих практик". Конференція є частиною проєкту GGC01009 "Майбутнє державного управління". Її мета - збагачення поточного стану знань у галузі публічного управління, створення платформи для мережевої взаємодії, обміну знаннями та підвищення обізнаності за представленими на конференції темами.

Успішні практики державного управління, представлені словацькими та українськими фахівцями, розкрили досвід реформування управління у сферах освіти, міграції, комунікацій влади, забезпечення доступності та відкритості інформації, ролі університетів у майбутньому державного управління.

Каразінський представили співробітники соціологічного факультету професор Лариса Хижняк, завідувачка кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Ірина Солдатенко, завідувачка кафедри методів соціологічних досліджень Ірина Кузіна, доцент Лілія Змій, доцент Тетяна Байдак, доцент Аліна Калашнікова. Дорога з Харкова до Кошице тривала більше двох днів, але приємна атмосфера професійного спілкування не дала відчути втомленість, а прогулянка центром Кошице додала сил.

Проєктні менеджери з України та Словаччини підводять підсумки програмної діяльності, але робота за проєктом триває. Ми уже зібрали успішні українські кейси з державного управління та готуємося до проведення занять з кращих практик державного управління навесні 2024. Після тестового запуску курсу та його аналізу ми запустимо окремий вибірковий курс і розвиватимемо тему державного управління як для студентів соціологічного факультету, так і для всіх бажаючих у рамках короткострокових університетських курсів.

Детальніше читайте у блозі кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій: https://appsociology.blogspot.com/2023/11/blog-post_20.html